Termostatické hlavice

Pokud se zamýšlíte nad úsporou vytápění, neměli byste zapomínat na regulace v podobě termostatu! Kvalitní termostatická hlavice vám totiž zajistí nejen komfort a regulace energie při topení, ale také bude ozdobou každého radiátoru. V současné době existuje na trhu nepřeberné množství termostatických hlavic různých výrobců, pro citlivé nastavení pokojové teploty. Termostatické hlavice Uni SH značky Oventrop z naší nabídky jsou speciálně vhodné právě k radiátorům Everest Line, překvapí vás nejen jejich moderní design, ale také přívětivá cena.

Příjemná a přesná regulace vytápění do každé místnosti

Regulace topení je snadná, když víte jak na to… Termostatická hlavice Uni SH má závitové připojení M 30×1,5 a kapalinové čidlo, které umožňuje přesné regulování prostorové teploty.
Tato hlavice v novém, moderním a štíhlém designu spojuje sympatický tvar s vynikající funkcí. Je to termostat, který vás potěší nejen designem, ale i skvělým ovládáním regulace, které je dáno decentním vytvarováním chromovaného pouzdra. Nejen ovládání regulace, ale i možnost odečítání je u této termostatické hlavice vynikající a požadované hodnoty se pak dají dobře nastavit.

Doplňte váš radiátor krásnou hlavicí Uni SH a regulace nejen ušetří…

Energetická třída „A„ vyjadřuje vysokou přesnost a rychlost reakce termostatické hlavice a tím maximální úsporu nákladů na topení. A nejen to, při špatných světelných podmínkách, resp. pro zrakově postižené, může být znovu snadno nalezeno základní nastavení „3“ pomocí hmatové nastavovací pomůcky. Tato Elegantní termostatická hlavice je vyvážená. Vedení linie je jasné a přehledné, nepotřebné rohy a záhyby jsou vynechány.

krytka uni shPřevlečná matice a pouzdro rukojeti hlavice jsou chromované. Střední část je v základním provedení bílá, ale stačí doplnit chromovanou designovou krytku „SH-Capes“ a hlavice hned získá robustnější celochromový vzhled.