Designové radiátory

Designové radiátory Everest Line s hladkou čelní plochou a jemnými vodorovnými linkami nabízí příjemný luxusní vzhled a jsou zkrášlením každého moderního interiéru. Tyto designové radiátory dodávají prostoru nový netradiční rozměr a působí jako vhodný doplněk nových moderních stylů. Elegantní designová otopná tělesa desková Everest Line jsou ideální jak pro klasické i moderní prostory. Tyto radiátory vám lehce nahradí vysloužilá tělesa a potěší vás i jejich přívětivá pořizovací cena…

Designové radiátory Everest Line – estetické topení za příjemnou cenu!

Komfort vytápění je snadný – pořiďte si nízkoteplotní radiátory deskové a vaše nová designová otopná tělesa vám budou topit esteticky a navíc za nízkou cenu… Tato desková otopná tělesa s vestavěným ventilem jsou vyrobena z jemného plechu válcovaného za studena a projdou před nanesením barvy několikanásobným čistícím procesem. Kvalita výrobního procesu v harmonii s moderním designem vytváří radiátor, který rozhodně vyhoví požadavkům i toho nejnáročnějšího zákazníka.

Plošná otopná tělesa přináší inovaci a kvalitu do vytápění

Designové radiátory Everest Line mají nejen moderní design, ale jsou rozměry podstatně variabilnější, takže snáze vyberete ideální variantu do svého interiéru. Zároveň mají tato desková otopná tělesa nižší hmotnost a menší vodní objem. Díky kompaktnímu provedení a hladkému povrchu se navíc tento designový radiátor velmi jednoduše čistí. Radiator Everest Line lze snadno vyměnit za stávající starší tělesa s bočním i spodním připojením a značkový výrobce na něj poskytuje záruku 10 let.

designové radiátory henrad